Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

10 urodziny Rozbratu

Kolektyw Rozbrat zaprasza na:
10 URODZINY ROZBRATU
20 – 29.8.2004

1994 – 2004: Rozbrat ma 10 lat!
Taki jubileusz, takiego miejsca trzeba uczcić w specjalny sposób. Dlatego przygotowaliśmy dla Was 10 dni na 10 lecie Rozbratu. Zaprezentować w nich chcemy przekrój aktywności środowiska, z którym Rozbrat się utożsamia, a raczej środowiska, którego efektem działalności jest nasza placówka. Bez wolnej myśli, bez kultury alternatywnej nie było by Rozbratu. Na imprezę zaprosiliśmy przyjaciół, z którymi mieliśmy okazje już coś robić, zaprosiliśmy ludzi nas inspirujących, zaprosiliśmy ludzi, którzy swą pracą narażają się obecnemu status quo naszego świata. Buntuje się więc jestem jak pisał Camus. Chcemy Wam o tym opowiedzieć przez te 10 dni. Chcemy Was przekonać, że istnieje inny świat, że nie jest on gorszy od tego z okładek magazynów i z ust polityków. Integracja w zabawie niech generuje atmosferę rewolucji, tu i teraz. Czujesz, to musisz tu być.
  • 20.8. – V spotkanie środowisk anarchistycznych i wolnościowych “Abramowszczyzna” (m.in. wykłady, dyskusje, prezentacje…)
  • 21.8. – V spotkanie środowisk anarchistycznych i wolnościowych “Abramowszczyzna” (m.in. wykłady, dyskusje, prezentacje, spotkanie z gościem specjalnym (!?) ;-) i koncert Janusz Reichel…)
  • 22.8. – dzień artowy (m.in. wystawy: Nieznalska, Libera, Jakubowicz, warsztaty i akcje RAT, Pif PAf…)
  • 23.8. – dzień litery (m.in. prezentacja/targi bibuły szeroko określanej jako alternatywna czy też wolnościowa, spam (czy jak tam chcecie to nazywać) literacki Podsiadło, Masłowska, Malinowski, Ziggi Sturdust, koncert Wduś Guzik)
  • 24.8. – dzień filmu (m.in. pokaz premierowy filmu o Rozbracie, przegląd filmów niedostępnych a inspirujących, dokumentalnych jak i fabularnych)
  • 25.8. – dzień sportu (m.in. turniej w szachy i piłkę nożną, gala boxu (zapraszamy na zapisy ;-), Capoeira)
  • 26.8. – dzień teatru (m.in. Teatr Ósmego Dnia, Akademia Ruchu, Komuna Otwock…)
  • 27-28.8. – koncert jubileuszowy (m.in. Apatia, Super Girl & Romantic Boys, Złodzieje Rowerów, Jude…)
  • 29.8. – piknik na Rozbracie

Rozbrat
ul. Pułaskiego 21 a
Poznań
tel. 0-506 413 111
www.rozbrat.org
e-mail: sanch@wp.pl