Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO ZAWIESIŁO SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2008 ROKU. NIE REALIZUJEMY JUŻ ŻADNYCH ZAMÓWIEŃ.

ORGANICZNA KAWA Z MEKSYKU!

NOWOŚĆ!!!
ORGANICZNA KAWA Z MEKSYKU!
Oferowany przez nas produkt to najwyższej jakości arabica uprawiana w górach południowego Meksyku, w stanie Chiapas. Jej wyrazisty smak i pełny aromat są efektem wysokogórskiej uprawy w cieniu drzew, bez użycia nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Organiczna uprawa pozwala w naturalny sposób dojrzeć owocom kawowca, co ma znakomity wpływ na smak i aromat napoju, który trafia do naszych filiżanek.
Taki sposób uprawy, kultywowany od wieków przez rdzennych mieszkańców Meksyku, pozwala także znacznie ograniczyć dewastacje unikalnej przyrody lasów tropikalnych na tych terenach, co jest niemożliwe w przypadku upraw plantacyjnych.
Firma „Smak Wolności”, jako jedyna w Polsce, sprowadza organiczną kawę na zasadach uczciwego handlu (fair trade). Kawa ta jest sprowadzana bezpośrednio od producentów, bez udziału międzynarodowych korporacji, co daje nam pewność, że pieniądze za tak cenny towar trafiają do wytwórców, a nie do szeroko rozbudowanej sieci pośredników.
W naszej ofercie znajduje się kawa El Bosque (jasno palona) oraz Bohil (ciemno palona), mielona i całe ziarna, w paczkach 250 g, 500 g i 1000 g.
Cena detaliczna El Bosque oraz Bohil 250 g – 12,50 zł.
Więcej informacji znajdą państwo na naszej stronie: www.smakwolnosci.com, na której można także dokonać zakupu kawy