Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO ZAWIESIŁO SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ W 2008 ROKU. NIE REALIZUJEMY JUŻ ŻADNYCH ZAMÓWIEŃ.

Polskie Towarzystwo Inżynierii Ekologicznej


POLSKIE TOWARZYSTWO
INŻYNIERII EKOLOGICZNEJ

31-120 Kraków, al. Mickiewicza 21,
tel. 0-12/662-43-44 tel./fax 0-12/662-43-41
regon 351251871, NIP 676-17-86-017

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej zaprasza do udziału w konferencji organizowanej w ramach projektu „Zielone prądy w edukacji” promującego alternatywne źródła energii w aspekcie zrównoważonego rozwoju.

Zaproszenie kierujemy do studentów, absolwentów i doktorantów kierunków związanych z ochroną i inżynierią środowiska oraz pokrewnych, a także do wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

11 grudnia w sali XII Akademii Rolniczej w Krakowie al. Mickiewicza 21 odbędzie się cykl wykładów poświęconych zrównoważonemu rozwojowi z położeniem nacisku na technologie proekologiczne w energetyce.

Na początku 2005 roku 40 wybranych uczestników konferencji będzie miało okazję zwiedzić Ekocentrum Międzynarodowej Koalicji na rzecz Ochrony Polskiej Wsi w Stryszowie, gdzie zapoznają się w praktyce z ekologicznymi rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak: odnawialne źródła energii, ekologiczne systemy budownictwa oraz systemy ochrony wód, a następnie wezmą udział w warsztatach nt. Odnawialnych źródeł energii organizowanych przez Ekocentrum.

Osoby zainteresowane udziałem w grudniowej konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 8 grudnia na adres: warsztaty_ptie@interia.pl
lub osobiście:
Katedra Biotechnologii Środowiskowej i Ekologii Wydz. Geodezji Górniczej Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej, pawilon D11, ul. Kawiory 26, pok. 217.

Szczegółowe informacje na stronie:
www.zielone-prady.webpark.pl
oraz sknos.agh.edu.pl/zielone-prady

Pytania prosimy kierować na e-mail: warsztaty_ptie@interia.pl

Patronat:
Biuro Usług Środowiskowych „Eko-rada”
FHU IMPET
Patronat medialny:
„Zielone Brygady”

PROJEKT DOFINANSOWANY PRZEZ
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ
OCHRONY SRODOWISKA W KRAKOWIE