Wydawnictwo "ZB" | Okładka | Spis treści ]

OGŁOSZENIA - ZB nr 8(153)/2000, lipiec 2000

WAŻNA INFORMACJA
DLA ORGANIZACJI EKOLOGICZNYCH!

Z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolskie Towarzystwo Zagospodarowania Odpadów "3R" otrzymało od Ministerstwa Środowiska zlecenie dokonania aktualizacji "Katalogu Pozarządowych Inicjatyw Ekologicznych". W związku z powyższym prosimy o odwiedzenie Waszej strony w "Katalogu": free.ngo.pl/kat_poe lub: most.org.pl/katalog_poe/dane/main.htm i jeśli znajdują się na niej nieaktualne informacje (lub jeśli w ogóle nie macie strony w Katalogu) prosimy o wypełnienie ankiety: free.ngo.pl/kat_poe/dane/dodatki/ankieta.htm (lub przesłanie informacji, że dane nie uległy zmianie na adres: iza@tnz.most.org.pl).

Przy korekcie danych wystarczy wprowadzić nowe/zaktualizowane dane - nie jest konieczne wypełnianie całej ankiety za wyj. pól obowiązkowych (nazwa organizacji itp.). Szczególnie prosimy o uaktualnienie danych telefoniczno-adresowych (w tym internetowych).

Możecie też zamówić drukowaną wersję ankiety pisząc pod adresem:


Towarzystwo na rzecz Ziemi
Zamkowa 1/50,
32-600 Oświęcim
tel./fax: 0-33/8441934, 8422120
e-mail: iza@tnz.most.org.pl

lub skopiować ją z naszej strony: most.org.pl/katalog_poe/dane/dodatki/ankieta2.rtf

OSTATNI WOLNY RZEMIEŚLNIK

- przyjmie zamówienia na wykonanie:

Preferowany rejon Polski północnej. Ceny usług do negocjacji w zależności od kieszeni klienta.

Marek
tel. 0-94/3168067

GRZEWO, A NIE GRZEGO

W ZB 7(152)/2000 w tekście Jeśli nie Kolumna to co? został podany z małym błędem mój e-mail. Podaję prawidłowy:

grzewo3@poczta.wp.pl

Grzegorz K. Wojsław

TYCHY TEŻ LEŻĄ NA POLANIE

W uzupełnieniu do informacji Mojmira zamieszczonej w artykule "Ludzie umierają, a las jest wieczny" (ZB 7(152)/2000) donoszę, że innym obok Zielonej Góry miastem leżącym na leśnej polanie są Tychy. To spore górnośląskie miasto (prawie 140 tys. mieszkańców) otoczone jest lasami Puszczy Pszczyńskiej. I tak na południe od Tychów znajduje się główny "kompleks" Puszczy, na północ jej część nazywana Lasami Murckowskimi, od zachodu lasy oddzielają Tychy od wsi Wyry i Gostyń. Najskromniejszy las (zwany "Loskiem") leży na wschód od miasta, oddziela on dawny tyski przysiółek Zawiść i osiedle F od byłej wsi Urbanowice znajdującej się obecnie w granicach administracyjnych Tychów.

Grzegorz K. Wojsław, Tychy
OGŁOSZENIA - ZB nr 8(153)/2000, lipiec 2000
Wydawnictwo "ZB" | Okładka | Spis treści ]