Wydawnictwo "ZB" | Okładka | Spis treści ]

OGŁOSZENIA - ZB nr 4(162)/2001, czerwiec 2001
okładka książki ''Zwierzęta się skarżą - prorok oskarża!''

Prorok

Głos serca, odwieczna Prawda,
odwieczne Prawo Boga,
dane przez prorokinię Boga
dla naszych czasów
Zasadnicze sprawy w naszym czasie
do przemyślenia i do samorozpoznania

Dwóch Bogów wszechświata,
Bóg Mojżesza i Bóg Jezusa
- czy też jeden zmienny Bóg?
Zwierzęta się skarżą
- prorok oskarża!

Zwierzę się skarży:

Czy wy, ludzie, myślicie, że my nie czujemy co nas czeka, kiedy wpychacie nas do wozów, które zawożą nas do rzeźni? Czy znacie przerażenie, zgrozę, panikę wobec tego, co przekracza zdolność pojmowania? Czy wy, ludzie, w ogóle jeszcze myślicie, kiedy widzicie takie transporty zwierząt? Czy w ogóle odczuwacie jeszcze co to znaczy być wydanym na śmierć, na przemoc człowieka-pana?

Wielu ludzi stało się zwiastunami przerażenia i brutalna przemoc, oziębłość i brak miłosierdzia wygląda z ich oczu. My boimy się tych, którzy powinni kochać ziemię i wszystko, co ona nosi - życie. Co człowiek popełnia dla jednego kęsa mięsa? Jak to jest, kiedy przy posiłku zjadacie moje umęczone ciało? Czy nie macie żadnych uczuć? Czyż nie wiecie, że zjadacie część torturowanego i na śmierć zamęczonego zwierzęcia, które zostało przez was zmuszone do stania się zwierzęcym trupem, którym wy w czasie posiłku rozkoszujecie się z dobrym apetytem i życzeniem, żeby wam dobrze smakowało? Niech wam to posłuży na zdrowie! Między innymi zjadacie też to, co jeszcze lgnie do dobrze przyprawionego mięsa, na przykład strach, panikę, cierpienie i ból.

To, co z tego w was wnika, zamieszka też w waszym ciele. Pewnego dnia nasz strach stanie się waszym strachem, nasze cierpienie waszym cierpieniem. Pewnego dnia i wy poczujecie co to znaczy panika. Może wtedy niejeden dręczyciel i morderca zwierząt zrozumie to, co dzisiaj jest dla niego tylko rzeczą.

Zamówienie na książkę z załączonym znaczkiem za 1,50 zł można przesyłać na adres:

Życie Uniwersalne
skr. 21, 73-100 Stargard Szczec.

PROGRAM ECO NET

Nowa propozycja pracy w branży internetowej, w charakterze przedstawiciela handlowego, dla wszystkich, którzy:

W ramach ECO NET możesz:

Informacje:

ECO NET
tel. 0-501/956-546
surma@ok.most.org.pl
http://www.most.org.pl/econet

zrzut ekranowy stron MOSTu

SPRZEDAMY

Gospodarstwo ekologiczne "AGNIFARM" w Dachowie, w którym naturalnie uprawiano ziemie i palono ajurwedyjskie uzdrawiające ognie. Farma położona jest w odległości 40 km od Zielonej Góry i 35 km od przejścia granicznego w Gubinie. Gospodarstwo posiada budynek mieszkalny (piętrowy, 170 m2, CO, WC + łazienkę, 5 pokoi i 2 hale), oraz 2 budynki gospodarcze (w jednym - 2 łazienki, sauna i 2 WC) i garaż. Oprócz tego stodoła, magazyn, 215 ha ziemi (możliwa sprzedaż bez gruntów). Farma położona jest wśród lasów, naokoło dużo przestrzeni, spokój, brak przemysłu. Miejsce jest dobre dla dużej rodziny, grupy zajmującej się działalnością alternatywną, a także na działalność gospodarczą, rolniczą. MOŻLIWA DZIERŻAWA.

Info:

Maria Kalisz
tel. 0-502/364954
OGŁOSZENIA - ZB nr 4(162)/2001, czerwiec 2001
Wydawnictwo "ZB" | Okładka | Spis treści ]